Подання

This page is a translated version of the page Submissions and the translation is 83% complete.
Outdated translations are marked like this.
Call for submissions is closed now. Authors will be notified of paper acceptance or rejection no later than April 20, 2015. You can read and support the current submissions here.

Вікіманія 2015 у Мехіко буде одинадцятою у серії щорічних міжнародних конференцій, які забезпечують унікальну нагоду для спільноти Вікімедіа та наших проектів зібратись разом, обмінятись спільними цілями та розвинути кращі шляхи для спільної роботи на міжнародному рівні.

Незалежно від того чи Ви член спільноти одного з проектів Вікімедіа (таких як Вікіпедія, Вікіпідручник, Вікідані, Вікіджерела, Вікіновини, Вікісховище, Вікісловник, Медіавікі та ін.) чи товариський створювач відкритого контенту або споживач, ми вітаємо ваші пропозиції для сесій на Вікіманії 2015.

Важливі дати

  • Заклик до подання пропозицій починається: 19 січня 2015
  • Крайній строк до подання пропозицій: 28 лютого 2015
  • Сповіщення про прийняття: 20 квітня 2015

Напрямки

Впродовж Вікіманії 2015 буде декілька напрямків презентацій, створених з метою організувати подання та дозволити аудиторії знайти для себе різні речі, якими можна насолоджуватись на Вікіманії паралельно. Хоча вони можуть змінюватись, наразі вони є такими:

Проекти Вікімедіа в іспаномовних країнах

Іспаномовна Вікіпедія з її сотнями волонтерів перебуває у топ-10 серед Вікіпедій за числом відвідування, читачів та редакторів. Серед різних іспаномовних країни по всьому світу є чимало проктів та учасників-ентузіастів, які працюють над доступністю вільних знань через проекти Вікімедіа та інші ініціативи вільної культури. Цей напрямок буде синхронно перекладатись між англійською та іспанською мовами.

>> Будь ласка, див. також пропозицію підготувати доповідь з напрямку Виробництво знань.

Вікікультура і спільнота

Багато чого відбувається за лаштунками статей. Є величезна, постійно змінна група людей, яка якимось чином самоорганізувалась, щоб створити щось екстраординарне. Як це відбулось? Як це працює? Куди це веде? Чи можемо ми покращити це?

Технології, інтерфейс та інфраструктура

Вікімедіа — це не лише відкритий контент, але й відкритий код. У ньому відбулось багато значних змін, і багато змін ще відбудуться.

Вам може сподобатися ідея відвідати Хакатон, і подати свій виступ туди, якщо Вам цікава переважно технічна публіка.

Закон і вільна культура

Змініть світ! Звільніть контент! Що це означає? Чому це важливо? Над якими проектами працюють люди? Чи вдалося Вам досягти чогось значимого у сфері вільного контенту?

GLAM та Outreach (популяризація)

Чи співпрацюєте ви з GLAM (Галереї, Архіви, бібЛіотеки, Музеї), щоб отримати у вільний доступ якісь матеріали або скористатися їх досвідом?

Освітній аутріч

Як Вікімедіа може використовуватися в освіті? Чи можуть студенти бути значимими учасниками спільноти?

Тривалість презентації

Кожний рік ми отримуємо велику кількість пропозицій доповідей для програми. Щоб вмістити якогомога більше число гарних доповідей, ми наполегливо рекомендуємо обмежити довжину максимумом 30 хвилинами, включно з часом для запитань. Є можливість запросити додатковий час, котрий може бути виділений, якщо доповідь значна за обсягом. Комітет збору програм може запропонувати вам менший відрізок часу, якщо програма буде занадто насичена.

Пропозиції доповідей

Подаючи пропозицію, Ви повинні погодитись із тим, що:

Якщо ви не згодні з цими вимогами (наприклад, ви не хочете, щоб вас знімали на відео), будь ласка, обговоріть це з членом програмного комітету перед поданням пропозиції.

Ваша пропозиція буде обговорюватися та публічно оцінюватися Програмним комітетом, і вас проінформують про прийняте рішення за наданими вами контактними даними. Якщо ваша доповідь не була включена до попередньої програми, будь ласка, не розчаровуйтесь: на Вікіманії-2015 буде виділено час для учасників і відвідувачів на неформальні, самоорганізовані дискусії та робочі групи. У вас буде багато можливостей обговорити цікаві вам теми, а також поспілкуватися або обмінятися ідеями в неформальній обстановці.

Подані на цей момент доповіді доступні тут: Доповіді Вікіманії 2015.

Прийняття доповідей

Авторів буде повідомлено про прийняття або відхилення доповідей не пізніше 20 квітня 2015. Якщо вашу доповідь прийнято і вам потрібно запрошення для подання заяви на отримання візи для відвідування конференції, будь ласка, напишіть на wikimania-info@wikimedia.org якомога скоріше. (Розгляд заяв на візу може тривати до 60 днів). Будь ласка, повідомте, що ви доповідач та зазначте вашу поштову адресу в електронному листі.

Відправляючи доповідь, ви погоджуєтеся, що принаймні один з авторів відвідає конференцію, щоб представити його. Якщо реєстраційний збір конференції є занадто дорогим для автора прийнятої доповіді, будь ласка, напишіть на wikimania-registration@wikimedia.org. Обмежена кількість стипендій буде доступна для авторів прийнятих доповідей, яким буде потрібна допомога з проїздом і проживанням. Повна інформація про програму та реєстрацію буде доступна в квітні або травні 2015 на сайті конференції.